Bontempi Kytara se senzory 17 x 40 x 5 cm
Kód produktu: W011556
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Každé dítě může skvěle předvést své hudební schopnosti na této kytaře od Bontempi! 5 hudebních not 6 hudebních přestávek 5 demosongů s libovolnou klávesovou hrou 1 píseň Můžete změnit 6 rockových doprovodných stop a 4 rytmy bicích jen tak, že předáte ruku před senzory Světelné efekty • Napájení: 3 R6 / AA 1,5V baterie ...
Podobné produkty
Popis produktu
Každé dítě může skvěle předvést své hudební schopnosti na této kytaře od Bontempi!
- 5 hudebních not
- 6 hudebních přestávek
- 5 demosongů s libovolnou klávesovou hrou
- 1 píseň
- Můžete změnit 6 rockových doprovodných stop a 4 rytmy bicích jen tak, že předáte ruku před senzory
- Světelné efekty • Napájení: 3 R6 / AA 1,5V baterie (nejsou součástí balení)
Rozměr: 170x400x50 mm
Doporučený věk: 1,5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W011556 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 1,5V R6/AA X 3 |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
