BITZEE INTERAKTIVNÍ DIGITÁLNÍ ZVÍŘÁTKA
Bitzee je digitálním zvířátkem, které se může stát milým domácím mazlíčkem. Čím častěji si s ním děti hrají, tím více zvířátek získají. Mohou odemykat další zvířátka Super Bitzee, objevit oblečky a hry, pak pomocí pamlsku přilákat další virtuální zvířátko. Celkem lze takto nasbírat 15 zvířátek Bitzee do kufříku. Zvířátka Bitzee ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Bitzee je digitálním zvířátkem, které se může stát milým domácím mazlíčkem.
Čím častěji si s ním děti hrají, tím více zvířátek získají. Mohou odemykat další zvířátka Super Bitzee, objevit oblečky a hry, pak pomocí pamlsku přilákat další virtuální zvířátko. Celkem lze takto nasbírat 15 zvířátek Bitzee do kufříku.
Zvířátka Bitzee patří k hračkám, které nabízejí zábavu v oblasti animace, dětské elektroniky, antistresových a vědeckých hraček zároveň.
- lze se ho dotknout a osahat si ho
- reaguje na přejetí prstem, naklonění, zatřesení, na hlas vlastní odpovědí
- zvířátko Bitzee začíná jako mládě, správnou péčí může růst
- lze ho krmit, hrát si s ním, uspávat ho, uklízet po něm a projevovat mu lásku
Doporučený věk: od 5 let
Baterie: 3 x AA 1,5V (součást balení)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032719 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

