Bburago 1:32 Land Rover Defender 110 - hnědá
Kód produktu: W021231
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:32. Kovový model ze série Bburago 1:32 Land Rover Defender 110 - zelená Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:32.
Kovový model ze série Bburago 1:32 Land Rover Defender 110 - zelená
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021231 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
