Bburago 1:24 RACE Formula F1 - McLaren F1 Team MCL38(2024) #81 (Oscar Piastr) -with driver and decor
Kód produktu: W057071
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24. Kovový model ze série Bburago 1:24 RACE Formula F1 - McLaren F1 Team MCL38(2024) #81 (Oscar Piastr) -with driver and decorative box
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24.
Kovový model ze série Bburago 1:24 RACE Formula F1 - McLaren F1 Team MCL38(2024) #81 (Oscar Piastr) -with driver and decorative box
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
