Produkt byl přidán do oblíbených
Dětský Nafukovací Bazén ovál 163x107cm Intex 57482NP
Nafukovací transparentní bazén pro děti, s motivem „Vodní svět“ na jeho dně. Bazén je vyroben z testovaného masivního vinylu. Bazén má průhledné stěny, tři samostatně nafukovací prstence, které jsou zabezpečené proti nechtěnému úniku vzduchu a vypouštěcí otvor. Pro drobné opravy je s bazénem dodávána sada na opravu. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací transparentní bazén pro děti, s motivem „Vodní svět“ na jeho dně. Bazén je vyroben z testovaného masivního vinylu. Bazén má průhledné stěny, tři samostatně nafukovací prstence, které jsou zabezpečené proti nechtěnému úniku vzduchu a vypouštěcí otvor. Pro drobné opravy je s bazénem dodávána sada na opravu.
Rozměry: 163x107cm
- Výška: 46 cm
- výrobce Intex
- vypouštěcí ventil
- opravná sada
Objem vody: 230 litrů
Materiál: vinyl 0,3 mm
Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157482 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.67 cm |
| Šířka výrobku: | 30.48 cm |
| Výška výrobku: | 10.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
