Bazén Houba s nafukovacím dnem 102 x 89 cm, Intex 57114NP
Zastřešení bazénku ve tvaru muchomůrky poskytuje příjemný stín a chrání tak vaše dítě před slunečním zářením. Měkké nafukovací dno zajistí bezpečné a pohodlné hraní vašich dětí. V bočnici je umístěna nafukovací hračka, kterou lze snadno vyjmout. Rozměr: 102 x 89 cm Materiál: vinyl Objem: 45l >>>Návod ke stažení<<<
Podobné produkty
Popis produktu
Zastřešení bazénku ve tvaru muchomůrky poskytuje příjemný stín a chrání tak vaše dítě před slunečním zářením. Měkké nafukovací dno zajistí bezpečné a pohodlné hraní vašich dětí. V bočnici je umístěna nafukovací hračka, kterou lze snadno vyjmout.
Rozměr: 102 x 89 cm
Materiál: vinyl
Objem: 45l
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157114 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
