Produkt byl přidán do oblíbených
Baterie AA (LR6, 1.5V) alkalické balení 4 ks
Kód produktu: W060920
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Baterie AA (LR6, 1.5V). Alkalické. Balení obsahuje 4 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Baterie AA (LR6, 1.5V). Alkalické.
Balení obsahuje 4 ks.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W060920 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | AA (LR6) alkalické baterie, 4ks/blister |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.3 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
