Barvy na sklo 13x22 ml
Kód produktu: 4196
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
S barvičkami na sklo je umělec každý! Vytvoř si vlastní kouzelnou výzdobu! Jak na to? Přilep čistou fólii na šablonu. Obkresli konturou obrysy a nech 1-2 hodiny zaschnout. Vybarvi obrázek. Nech 24 hodin schnout a pak opatrně sloupni z fólie. Obrázek umísti na okno, zrcadlo, sklenici, dlaždice a jiné. Obsah balení: 11 ks barev na ...
Podobné produkty
Popis produktu
S barvičkami na sklo je umělec každý! Vytvoř si vlastní kouzelnou výzdobu! Jak na to? Přilep čistou fólii na šablonu. Obkresli konturou obrysy a nech 1-2 hodiny zaschnout. Vybarvi obrázek. Nech 24 hodin schnout a pak opatrně sloupni z fólie. Obrázek umísti na okno, zrcadlo, sklenici, dlaždice a jiné. Obsah balení: 11 ks barev na sklo 22 ml 2 ks kontur 22 ml 13 ks předloh na papíře 5 ks fólií na malování ilustrační leták Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 4196 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
