Balónek nafukovací - sada 100ks PERLEŤOVÝ 26cm
Kód produktu: 040564
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nafukovací balónky průměr 26cm. Balení 100ks, prodává se po celém balení Mix perleťových barev
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací balónky průměr 26cm.
Balení 100ks, prodává se po celém balení
- Mix perleťových barev
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 040564 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
