Balónek nafukovací - Dýně 61x115 cm
Kód produktu: W041170
Podobné produkty
Popis produktu
Balónek nafukovací - Dýně 61x115 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041170 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
