Balící papír 0,7x2 m Vánoce mix 1
Kód produktu: W042456
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Balící papír 0,7x2 m Uvedená cena je za 1 kus. Varianta nelze volit, zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Balící papír 0,7x2 m
Uvedená cena je za 1 kus. Varianta nelze volit, zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042456 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
