BABY born Toaleta
BABY born toaleta s vodním překvapením a legračními zvuky. Legrační zvuky a melodie: Jakmile BABY born sedí na toaletě, uslyšíte šplouchající zvuky. Pokud zůstane na toaletě sedět dostatečně dlouho, začne hrát vtipná melodie. Poté zazní zvuk splachování. Kouzlení s vodou: Když se do toalety nakape voda, objeví se v ní obrázek čůrání ...
Podobné produkty
Popis produktu
BABY born toaleta s vodním překvapením a legračními zvuky.
Legrační zvuky a melodie: Jakmile BABY born sedí na toaletě, uslyšíte šplouchající zvuky. Pokud zůstane na toaletě sedět dostatečně dlouho, začne hrát vtipná melodie. Poté zazní zvuk splachování.
Kouzlení s vodou: Když se do toalety nakape voda, objeví se v ní obrázek čůrání a kakání.
Hravý trénink hygieny: WC štětka a lahvička na čisticí prostředek pomáhají udržovat toaletu čistou a lze je uložit do praktických přihrádek.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 X LR6 / AA |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
