BABY born Storybook Fialková víla, 18 cm
Fialková víla ze šnečí ulity, přichází za holčičkami v sukénce ve tvaru květinových lístků. Žije s věrnou kamarádkou liškou. V pohádkovém světě je artistkou. Na provaze umí tancovat jako baletka. při dotyku kouzelnou hůlkou na bříšku mává křidélky na tvářičce se skrývá kouzelný obraz, viditelný při slunečním svitu kulisy scény jsou ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Fialková víla ze šnečí ulity, přichází za holčičkami v sukénce ve tvaru květinových lístků. Žije s věrnou kamarádkou liškou. V pohádkovém světě je artistkou. Na provaze umí tancovat jako baletka.
- při dotyku kouzelnou hůlkou na bříšku mává křidélky
- na tvářičce se skrývá kouzelný obraz, viditelný při slunečním svitu
- kulisy scény jsou potištěny z obou stran prostředím, ve kterém víla žije
- při zasunutí kouzelné hůlky do pódia se osvětlí jeviště 2 světýlka se střídajícími se barvami
Obsah balení:
- víla s kouzelnou hůlkou, která mění barvu
- kulisy pro hraní nádherných příběhů, podstavec s LED osvětlením
- malá obrázková knížka, podstavec s LED osvětlením
Výška: 18 cm
Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W026452 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 6 X LR44 / AG13 |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

