Baby Annabell Little Sweet Poník, 36 cm
Co by to bylo za princeznu bez koně? Malé roztomilé princezny potřebují malé roztomilé poníky. Bílý poníček má královskou uzdu se třpytivou korunkou. Za ní má poník pozorně nastražená legrační ouška. Po stisknutí pravého ouška poník zařehtá nebo zafuní. Po stisknutí levého ouška uslyšíte klapot kopyt. Panenka Baby Annabell Little je zamilovaná ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Co by to bylo za princeznu bez koně? Malé roztomilé princezny potřebují malé roztomilé poníky.
Bílý poníček má královskou uzdu se třpytivou korunkou. Za ní má poník pozorně nastražená legrační ouška. Po stisknutí pravého ouška poník zařehtá nebo zafuní. Po stisknutí levého ouška uslyšíte klapot kopyt. Panenka Baby Annabell Little je zamilovaná do svého zvířecího miláčka a často mu dává pusinku na čumáček. Poník odpovídá zvukem polibku. Malá princezna při vyjížďce sedí pohodlně v sedle. Perfektně formované jezdecké sedlo zajistí, že v něm má panenka při jízdě potřebnou stabilitu.
• Originální doplňky pro originální panenku Baby Annabell.
• Se zvukovými efekty.
• Hra s panenkou a příslušenstvím probouzí chuť ke hře s panenkou a podporuje rozvoj empatie a smyslu pro zodpovědnost u dětí od jednoho roku.
• Funguje na baterie (nejsou součástí balení).
Baby Annabell Little Sweet Poník pro panenky velikosti 36 cm se zvukovými efekty.
Součástí je sedlo formované na upevnění panenky a uzda.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019337 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3 X LR03 / AAA |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

