Produkt byl přidán do oblíbených
Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání 31 cm
Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 31x13x11 cm, robota 20x22x23 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a dýmící efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. USB kabel, nádobka na vodu součástí. Provoz 15-20 min, nabíjení 140 min, dosah 15-20 m. Ovladač - ...
Podobné produkty
Popis produktu
Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání.
Rozměry auta 31x13x11 cm, robota 20x22x23 cm.
Frekvence 2.4GHz.
Světelné, zvukové a dýmící efekty.
Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. USB kabel, nádobka na vodu součástí.
Provoz 15-20 min, nabíjení 140 min, dosah 15-20 m. Ovladač - levé tlačítko - transformace, pravé tlačítko - dýmící a světelné efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050400 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 31.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
