Autodráha rozkládací svítící 69x49,5x10,5 cm
SVÍTÍCÍ AUTODRÁHA Rozkládací autodráha s efektním svícením, která přináší vizuální zážitky během hry. Rozměry: 69 x 49,5 x 10,5 cm. 2 auta, 2 ovladače. 5xAA baterie nejsou součástí. Částečný obrázkový návod na použití na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
SVÍTÍCÍ AUTODRÁHA Rozkládací autodráha s efektním svícením, která přináší vizuální zážitky během hry.
Rozměry: 69 x 49,5 x 10,5 cm.
2 auta, 2 ovladače. 5xAA baterie nejsou součástí. Částečný obrázkový návod na použití na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038320 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 5xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka výrobku: | 69.0 cm |
| Šířka výrobku: | 49.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
