Produkt byl přidán do oblíbených
Autobus kovový 15 cm
Kód produktu: 111210
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet! Varianty: červená modrá žlutá bílá Velikost: 15 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet! Varianty: červená modrá žlutá bílá Velikost: 15 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111210 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
