Auto vojenské 28 cm
Kód produktu: 111155
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto s korbou určené k přepravě vojáků na cvičení nesmí chybět v žádném útvaru! Pořiď si autíčko a rozšiř svou výbavu! Velikost: 28 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Auto s korbou určené k přepravě vojáků na cvičení nesmí chybět v žádném útvaru! Pořiď si autíčko a rozšiř svou výbavu!
Velikost: 28 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111155 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
