Produkt byl přidán do oblíbených
Auto terénní RC na dálkové ovládání se skútrem
Kód produktu: W047539
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto terénní RC na dálkové ovládání s vodním skútrem na návěsu . Frekvence 27Mhz. Baterie - 3xAA auto, 2xAA ovladač, nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní RC na dálkové ovládání s vodním skútrem na návěsu
. Frekvence 27Mhz. Baterie - 3xAA auto, 2xAA ovladač, nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047539 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA auto, 2xAA ovladač |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
