Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta 140 cm
Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta 140 cm. Rozměry složeného tahače 34x9,5x18 cm. Délka vystřelovací dráhy v rozloženém stavu 140 cm. Tahač vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace stiskem kapoty. 2xAA baterie, nejsou součástí balení. Součástí balení je 8 kovových autíček 6,5 cm, volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta 140 cm.
Rozměry složeného tahače 34x9,5x18 cm.
Délka vystřelovací dráhy v rozloženém stavu 140 cm.
Tahač vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace stiskem kapoty. 2xAA baterie, nejsou součástí balení.
Součástí balení je 8 kovových autíček 6,5 cm, volná kola.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049481 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 32.3 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
