Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání 27,5 cm
Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 27,5x11,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. Bateriový pack 3.7V 1200mAh do auta a dobíjecí stanice součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí. Rychlost 15 km/h, provoz až 20 min, nabíjení 3,5 h, dosah 25 m. USB kabel součástí. USB vstup nad zadním ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání.
Rozměry auta 27,5x11,5x8 cm.
Frekvence 2.4GHz.
Světelné a zvukové efekty.
Bateriový pack 3.7V 1200mAh do auta a dobíjecí stanice součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí.
Rychlost 15 km/h, provoz až 20 min, nabíjení 3,5 h, dosah 25 m.
USB kabel součástí. USB vstup nad zadním levým kolem.
Ovladač - přepínač ON/OFF, 6 světelných módů, automatické parkování, zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049319 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 1200mAh do auta a dobíjecí stanice součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 36.8 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
