Auto kovové set 3 ks 7 cm
Kód produktu: W006216
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplň svou sbírku autíček o tyto tři dokonalé závoďáky. Postav trať a uspořádej závod u sebe v pokoji. Který z nich dorazí do cíle jako první? Na výběr máš ze dvou variant: zelené, šedé, červené bílé, žluté, modré Doporučený věk: od 3let
Podobné produkty
Popis produktu
Doplň svou sbírku autíček o tyto tři dokonalé závoďáky. Postav trať a uspořádej závod u sebe v pokoji. Který z nich dorazí do cíle jako první? Na výběr máš ze dvou variant: zelené, šedé, červené bílé, žluté, modré Doporučený věk: od 3let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006216 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.6 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
