Auto domíchávač s efekty 40 cm
Auto domíchávač s efekty. Velikost 40 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 2xAAA baterie do bateriové boxu na střeše nejsou součástí. Točením ovládacího kola na boční straně se otáčí míchací část auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto domíchávač s efekty.
Velikost 40 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 2xAAA baterie do bateriové boxu na střeše nejsou součástí.
Točením ovládacího kola na boční straně se otáčí míchací část auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049446 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
