Produkt byl přidán do oblíbených
Andělská křídla 47x47cm
Kód produktu: 880289
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Krásná andělská křídla pro malé andílky. Křídla s peřím pro dokonalý andělský outfit. Křídla mají uchycení na ruce gumičkami. Rozměry 46x47 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Krásná andělská křídla pro malé andílky.
Křídla s peřím pro dokonalý andělský outfit.
Křídla mají uchycení na ruce gumičkami.
Rozměry 46x47 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880289 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 49.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
