Andělská křídla 55x40 cm
Křídla pro andílky Andělská křídla o rozměru 33 x 51 cm jsou vyrobena z prachového peří a jsou spojena dohromady. Připevňují se pomocí dvou gumiček. Peří je z obou stran. Andělská křídla jsou nepostradatelným doplňkem každého správného andílka, který je ke svému kostýmu potřebuje, aby byla zaručena věrohodnost. Rozměry 33 x 51 cm (v,š)
Podobné produkty
Popis produktu
Křídla pro andílky
Andělská křídla o rozměru 33 x 51 cm jsou vyrobena z prachového peří a jsou spojena dohromady. Připevňují se pomocí dvou gumiček. Peří je z obou stran. Andělská křídla jsou nepostradatelným doplňkem každého správného andílka, který je ke svému kostýmu potřebuje, aby byla zaručena věrohodnost.
Rozměry 33 x 51 cm (v,š)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880280 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 55.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
