A - Figurka Rys
Užijte si skvělou zábavu se zvířátky z kolekce Atlas Velmi krásná, ručně malovaná figurka kočkovité šelmy, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou obávaného rysa. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 7x3,5x6 cm (dxšxv)
Podobné produkty
Popis produktu
Užijte si skvělou zábavu se zvířátky z kolekce Atlas
Velmi krásná, ručně malovaná figurka kočkovité šelmy, nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek.
Doplň svou sbírku unikátní napodobeninou obávaného rysa. Figurka může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 7x3,5x6 cm (dxšxv)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101904 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
